Cenník

Spolupráca je o dohode. Byť v pohode ty aj ja. Tu máš balíčky, vyber si, čo potrebuješ.

🆕 NOVINKA

Active Monitor 📊 - cena od 20€ mesačne v závislosti od veľkosti firmy, spoločnosti, počtu zariadení. Máš otázky? Zavolaj
viac informácii o službe

Klasický

mesiac199 € Obsah balíka

Klasický 199 €/mes

Dostaneš to, čo potrebuješ, v 7 hodinách za mesiac. Okrem nastavení tvojho PC či užitočných aplikácií sa môžeš so mnou poradiť, ako si uľahčiť prácu. Môžeš mi zavolať, keď niečo nebudeš vedieť. Keď budem sedieť pri počítači, viem ti pomôcť aj na diaľku. Nemusíš byť smutný, keď všetky hodiny spotrebujeme. Ďalšie hodiny nad rámec sú v cene 20 €/hod.

Ozvi sa mi.

Prémiový

mesiac299 € Obsah balíka

Prémiový 299 €/mes

Dostaneš to, čo potrebuješ, v 16 hodinách za mesiac. Toto je správna voľby vtedy, keď máš vyššie nároky, viac počítačov a ďalších technologických hračiek vo firme. Okrem nastavení tvojho PC či užitočných aplikácií sa môžeš so mnou poradiť, ako si uľahčiť prácu. Môžeš mi zavolať, keď niečo nebudeš vedieť. Keď budem sedieť pri počítači, viem ti pomôcť aj na diaľku. Nemusíš byť smutný, keď všetky hodiny spotrebujeme. Ďalšie hodiny nad rámec sú v cene 20 €/hod.

Ozvi sa mi.

Profík

mesiac779 € Obsah balíka

Profík 779 €/mes

Máš mojich 50 hodín za mesiac. Tento paušál je pre tých, čo majú veľa hračiek, myslia to vážne a chcú, aby všetko šľapalo, ako má. Okrem nastavení tvojho PC či užitočných aplikácií sa môžeš so mnou poradiť, ako si uľahčiť prácu. Viem diagnostikovať tvoje pripojené hračky v sieti a upozorňovať ťa a predchádzať problémom. Dokážem mať pod kontrolou tvoje internetové prípojky, či fungujú kvalitne. A hlavne riešiť veci skôr, než systém padne úplne. Ak tvoje počítačové krabice melú z posledného, dám ti info ešte predtým, ako skolabujú. Keď niečo nebudeš vedieť, môžeš mi zavolať a ak budem sedieť pri počítači, pomôžem ti aj na diaľku. A kopec ďalších vecí.

Ozvi sa mi.

Nesedí ti viazanosť v podobe mesačného balíka? Môžeš sa na mňa obrátiť aj v prípade jednorazových záležitostí. Ceny za Ad hoc správu:

"Ad hoc" PC = 29,90 €/hod
"Ad hoc" Server = 79 €/hod
Ak chceš, aby som pre teba niečo urobil v sobotu alebo mimo bežný pracovný čas, musíš si priplatiť +25 %. Práca v nedeľu ťa bude stáť +50 %

2 layers

Chceš spoľahlivého správcu IT?

Ozvi sa a spravím poriadok aj v tvojom systéme.

Formulár