Klasický

mesiacod 227 Obsah balíka

Klasický od 227/mes

Dostaneš to, čo potrebuješ, v 7 hodinách za mesiac. Okrem nastavení tvojho PC či užitočných aplikácií sa môžeš so mnou poradiť, ako si uľahčiť prácu. Môžeš mi zavolať, keď niečo nebudeš vedieť. Keď budem sedieť pri počítači, viem ti pomôcť aj na diaľku. Nemusíš byť smutný, keď všetky hodiny spotrebujeme. Ďalšie hodiny nad rámec sú v cene od 20 €/hod. podľa servisných úkonov - aktívny bezpečnostný/pasívny prvok.

Ozvi sa mi.

Prémiový

mesiacod 345 Obsah balíka

Prémiový od 345/mes

Dostaneš to, čo potrebuješ, v 16 hodinách za mesiac. Toto je správna voľby vtedy, keď máš vyššie nároky, viac počítačov a ďalších technologických hračiek vo firme. Okrem nastavení tvojho PC či užitočných aplikácií sa môžeš so mnou poradiť, ako si uľahčiť prácu. Môžeš mi zavolať, keď niečo nebudeš vedieť. Keď budem sedieť pri počítači, viem ti pomôcť aj na diaľku. Nemusíš byť smutný, keď všetky hodiny spotrebujeme. Ďalšie hodiny nad rámec sú v cene 20 €/hod. podľa servisných úkonov - aktívny bezpečnostný/pasívny prvok.

Ozvi sa mi.

Profík

mesiacod 1100 Obsah balíka

Profík od 1100/mes

Máš mojich 50 hodín za mesiac. Tento paušál je pre tých, čo majú veľa hračiek, myslia to vážne a chcú, aby všetko "šlapalo", ako má. Okrem nastavení tvojho PC či užitočných aplikácií sa môžeš so mnou poradiť, ako si uľahčiť prácu. Viem diagnostikovať tvoje pripojené hračky v sieti a upozorňovať ťa a predchádzať problémom. Dokážem mať pod kontrolou tvoje internetové prípojky, či fungujú kvalitne. A hlavne riešiť veci skôr, než systém padne úplne. Ak tvoje počítačové krabice melú z posledného, dám ti info ešte predtým, ako skolabujú. Keď niečo nebudeš vedieť, môžeš mi zavolať a ak budem sedieť pri počítači, pomôžem ti aj na diaľku. A kopec ďalších vecí.

Ozvi sa mi.

Nesedí ti viazanosť v podobe mesačného balíka? Môžeš sa na mňa obrátiť aj v prípade jednorazových záležitostí. Ceny (neplatca DPH) za Ad hoc správu:

"Ad hoc" PC = od 30 €/hod
"Ad hoc" Server = od 70 €/hod

2 layers

Chceš spoľahlivého správcu IT?

Ozvi sa a spravím poriadok aj v tvojom systéme.

Formulár